Аматарская фотаздымка

Некамерцыйная фотаздымка на мабільны тэлефон без выкарыстання дадатковага абсталявання.

Наведвальнікі Нацыянальнага мастацкага музея Рэспублікі Беларусь маюць права праводзіць аматарскую (некамерцыйную) фотаздымку на тэрыторыі музея на мабільны тэлефон без выкарыстання дадатковага абсталявання (манаподы, штатывы, стабілізатары, элементы дадатковага асвятлення), што ўключана ў кошт уваходнага білета (8 руб. для дарослых, 4 руб. для вучняў).

! Матэрыялы аматарскай фотаздымкі забаронена выкарыстоўваць у камерцыйных мэтах (размяшчаць у якасці дэманстрацыі прадукцыі ў інтэрнэт-крамах і інтэрнэт-вітрынах, у тым ліку акаўнтах крам у сацыяльных сетках; выкарыстоўваць для вырабу прадукцыі для асабістага карыстання або продажу, выкарыстоўваць у рамках рэкламных кампаній і г. д.)